PL EN
SmodCMS

Edycja 2010 - wyniki

 Grand Prix - Kotula Adam - z klasy Żanny Parchomowskiej ZSM Nr 2
im. Wojciecha Kilara, Rzeszów ul. J. III Sobieskiego 15

 

 

 

I GRUPA WIEKOWA

KAT. A FORTEPIAN SOLO

 

I miejsce - Nowak Kinga – klasa Elżbiety Bień SM I i II stopnia

im. Bronisława Rutkowskiego Kraków, ul. Józefińska 10

II miejsce nie przyznano


III miejsce - Ex aequo

Rosa Zuzanna – z klasy Marii Wyroby OSM I st. im. I.J. Paderewskiego Kraków

ul. Basztowa 8

Sokół Paweł - z klasy Agnieszki Korczyńskiej SM I st. Wieliczka

Kapica Przemysław – z klasy Doroty Zawierucha PSM I i II st. im. M. Karłowicza

Katowice, ul. Teatralna 16

 


KAT. B - INSTRUMENT SOLOWY LUB INSTRUMENT SOLOWY Z AKOMPANIAMENTEM

 

I miejsce – Anna Zemła - harfa - z klasy Agnieszki Greli SM I i II stopnia

im. Bronisława Rutkowskiego Kraków, ul. Józefińśka 10


II miejsce Ex aequo:

Kołodziejczyk Jakub – ksylofon - z klasy Leona Olejniczaka OSM I st.

im. I.J. Paderewskiego Kraków ul. Basztowa 8

Augustyn Aleksandra – harfa celtycka – z klasy Ewy Jaślar – Walickiej POSM

I i II st. Bielsko - Biała


III miejsce – Gmyrek Maria – saksofon – z klasy Tomasza Gmyrka POSM

I i II st. Bielsko - Biała

 

 

 

II GRUPA WIEKOWA

KAT. A FORTEPIAN SOLO


I miejsce – Kotula Adam - z klasy Żanny Parchomowskiej ZSM Nr 2
im. Wojciecha Kilara, Rzeszów ul. J. III Sobieskiego 15

II miejsce Ex aequo:

Pawlak Piotr - z klasy prof. Waldemara Wojtala OSM I i II st.

im. Feliksa Nowowiejskiego, Gdańsk ul. Gnilna 3

Wołosewicz Adrianna - z klasy Ausra Guobiene KMM Wilno, Litwa


III miejsce – 4 Ex aequo:

 

Koszałka Filip – z klasy Zofii Marczyk PSM I i II st. im. Ludomira Różyckiego

Gliwice, ul. Wieczorka 6

Prokopowicz Magdalena – z klasy Anny Buzuk POSM I st.

im. Emila Młynarskiego Warszawa, ul. Miodowa 22c

Kiełpiński Maciej – z klasy Marii Lafarowicz – Trościanki ZPSM Zakopane

Suchorab Aleksander - z klasy Grażyny Hesko – Kołodzińskiej SM I st.

im. Stanisława Wiechowicza, Kraków ul. Pilotów 51

 

KAT. B - INSTRUMENT SOLOWY LUB INSTRUMENT SOLOWY Z AKOMPANIAMENTEM


I miejsce Ex aequo:

Jemets Taras – ksylofon - z klasy Leonida Lozy ChSSMS I Charków, Ukraina

Pawlikowski Łukasz – wiolonczela – z klasy Doroty Imiełowskiej PSM II st.

im. Władysława Żeleńskiego, Kraków ul. Basztowa 9


II miejsce

Sobaniec Jonasz – ksylofon - z klasy Leona Olejniczaka OSM I st.

im. I.J. Paderewskiego, Kraków ul. Basztowa 8

 

III miejsce

Surma Dobrochna – skrzypce – z klasy Aurelii Hermann POSM II st.

im. Mieczysława Karłowicza, Poznań ul. Solna 12

 


KAT. C ZESPOŁY KAMERALNE


I miejsce

Cetnar Alicja – harfa, Cetnar Gaja – fortepian - z klasy Agnieszki Greli SM

I i II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego Kraków, ul. Józefińśka 10


II miejsce - nie przyznano

 

 

III miejsce

Trio skrzypcowe w składzie Weronika Wójcik, Aleksandra Strzępek, Tomasz

Leśniak – przygotowanie – Aleksander Pogorilec PSM I st. Strzyżów



III GRUPA WIEKOWA

KAT. A FORTEPIAN SOLO


I miejsce nie przyznano


II miejsce - Dorman Michał – z klasy Barbary Pęcherskiej ZPSM I i II st.

im. Mieczysława Karłowicza, Kraków os. Centrum E2

 

III miejsce – Butrym Magdalena – z klasy Elżbiety Bień ZPSM I i II st.

im. Mieczysława Karłowicza, Kraków os. Centrum E2

 



KAT. B - INSTRUMENT SOLOWY LUB INSTRUMENT SOLOWY Z AKOMPANIAMENTEM

I miejsce Ex aequo:

Gacek Magdalena – skrzypce – z klasy Tomasza Króla OSM

im. H. Wieniawskiego, Łódź ul. Sosnowa 9

Paprocki Julian - klarnet - z klasy Krzysztofa Zbijowskiego OSM II st.

im. Zenona Brzewskiego, Warszawa ul. Miodowa 22c

 

II miejsce - Kowalczyk Olga – altówka – z klasy Piotra Reicherta OSM II st.

im. Zenona Brzewskiego, Warszawa ul. Miodowa 22c

 

III miejsce – Wybraniec Małgorzata - skrzypce – z klasy Adrianny Sawy ZSM Nr 1

im. Karola Szymanowskiego, Rzeszów ul. F. Chopina 32




KAT. C ZESPOŁY KAMERALNE

 

I miejsce - Kwartet fletowy / Solovjov Vladislav, Dusevičiūtė Adelė, Bukina Irina,

Taločka Jakūbas / – przygotowanie Viktorija Zabrodaite KMM Wilno, Litwa


II miejcse - Trio – / Chowaniec Anna - fortepian, Danel Anna - skrzypce, Róg Maria –

wiolonczela / przygotowanie Halina Waszkiewicz – Rosiek SSM I st. Tymbark



KAT. B INSTRUMENT SOLOWY LUB INSTRUMENT SOLOWY Z AKOMPANIAMENTEM


I miejsce Ex aequo:

Jennyfer Fouani – flet - z klasy Anny Błaszczyk ZPSM Nr 4

im. K. Szymanowskiego, Warszawa ul. Krasińskiego 1

Anna Banaś - wiolonczela - z klasy Beaty Krzanowskiej - OSM I i II st.

im. F. Chopina, Bytom ul. Moniuszki 17


II miejcse – Aneta Chrastek – skrzypce - ZPSM Nr 4 im K. Szymanowskiego,

Warszawa ul. Krasińskiego 1


III miejsce Ex aequo:

Katarzyna Grygiel - altówka - z klasy Piotra Reicherta – PSM Nr 1 im. J. Elsnera,

Warszawa ul. Miodowa 22c

Anna Luiza Aleksandrov – altówka – z klasy Piotra Reicherta –ZPSM Nr 1

im. Z Brzewskiego, Warszawa ul. Miodowa 22c



IV GRUPA WIEKOWA

KAT. C ZESPOŁY KAMERALNE

 

I miejsce nie przyznano

 

II miejsce - Kwartet akordeonowy w składzie Bartłomiej Hebda, Krzysztof Luś,

Michał Zarębski, Michał Zatorski – przygotowanie Oskar Gut SM I st. Wieliczka

 

III miejsce – Duet skrzypcowy - Monika Agatowicz Magdalena Agatowicz – z klasy

Tomasza Bartosiaka OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi ul. Sosnowa 9