EN PL
SmodCMS

 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu Wykonawczego 2016. Uwaga na zmiany w kategoriach wiekowych, nową  Nagrodę im. prof. Adama Kaczyńskiego za najlepsze wykonanie utworu awangardowego oraz zmiany zasad rekrutacji!

 

 

 

W związku z pojawiającymi się pytaniami wyjaśniamy, że Regulamin NIE wyklucza uczestników uczących się w innego rodzaju ośrodkach edukacji muzycznej (poza szkołami muzycznymi I i II stopnia), za wyjątkiem studentów i absolwentów akademii muzycznych. Tak więc uczniowie ognisk muzycznych, lekcji prywatnych, chóry ze szkół ogólnokształcących itp. są bardzo mile widziani na naszym Festiwalu. Jednocześnie z przykrością musimy poinformować, że w bieżącej edycji nie będą możliwe prezentacje utworów na 2 fortepiany, gdyż jest to niemożliwe z powodu przejściowych warunków lokalowych.

 
 
 
Pojawiły się do pobrania aktualne karty zgłoszeniowe dla solistów i zespołów.

UWAGA! Znana jest już data Srebrnej Szybki 2014 - Konkurs Wykonawczy odbędzie się w dniach od 5 do 8 marca przyszłego roku. Chętnym wykonawcom i ich pedagogom przypominamy, że wszystkie utwory muszą spełniać następujący punkt Regulaminu: 
Konkurs obejmuje wykonanie utworów współczesnych kompozytorów polskich i zagranicznych, urodzonych po 1 stycznia 1900 roku, zawierających zróżnicowane elementy współczesnych trendów, technik kompozytorskich i wykonawczych, z wyłączeniem kompozycji postromantycznych. 
Całość regulaminu pojawi się w najbliższych dniach na naszej stronie. Zapraszamy również do kontaktu na portalu społecznościowym facebook - https://www.facebook.com/FestiwalSrebrnaSzybka

Pokaż aktualności z roku:

Z ogromnym żalem...

15.02.2010

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że 15 lutego b.r. zmarł profesor Adam Kaczyński - nieoceniony przewodniczący jury konkursów festiwalu Srebrna Szybka.